Šport mladih je v mesecu septembru in oktobru vzporedno s šolskimi športnimi tekmovanji v ekipni atletiki za vrtce in osnovne šole skupaj z Atletsko zvezo Slovenije pripravili izzive v atletskem mnogoboju.

Najmlajši otroci v vrtcih ter učenci in učenke 1. triade OŠ so tekmovali v izzivu Formula 1. Učenci in učenke 2. in 3. triade pa so se pomerili v atletskem četveroboju.

Skupaj je v izzivih uradno sodelovalo 1114 udeležencev, kar pomeni, da smo njihovi mentorji rezultate vpisali v aplikacijo Športni izziv in se tako uvrstili v žreb za praktične nagrade Športa mladih. Med nagrajenimi šolami so tudi naše tri ekipe. In sicer učenke druge in tretje triade ter učenci tretje triade. Vsem iskreno čestitamo.

Aktiv športa