041 619 125 info@os-vipava.si

Na podružnici se že cel mesec z učenci pripravljamo na praznovanje praznikov. Šolo smo odeli v praznična oblačila in jo okrasili. Ker smo tako pridni so nas obiskali tudi dobri možje, ki godujejo v mesecu decembru. Najprej Miklavž, zatem sta Božiček in dedek Mraz skupaj postavila pod novoletno drevesce vrečko z darili, v katero radovedno kukamo, če bo kaj sladkega in kakšna nova igrica….

Ker smo dobrodelni in ker »Človek ne živi smo od kruha«, smo pripravili tudi voščilnice za program Popoldan na cesti, s katerimi se bodo spomnili osamljenih starostnikov in bolnih v domovih in bolnišnicah, da jim bomo spomnili, da niso sami in jim popestrili te praznične dni.
Da je res tako, si oglejte fotografije v galeriji.

V prihajajočih prazničnih dneh želimo vsem veselo pričakovanje. Prazniki pa naj bodo mirni, srčni, polni tihe sreče in ljubezni do ljudi in domovine.

Učitelj in učiteljice podružnične šole,

Marija Nabergoj

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost