041 619 125 info@os-vipava.si
Učenci 7. razredov so na tehničnem dnevu ustvarjali iz papirja in izdelali okraske za jelko in čudovite snežinke, ki sedaj krasijo okna, pod njimi pa veselo drsajo otroci. Predlogo za okrasitev matične šole je pripravila učiteljica Kristina Lavrenčič. Razredničarke in učenci 7. r so ob izbrani glasbi v prijetnem vzdušju spretno izrezovali najrazličnejše motive snežink in drsalcev. Z njimi so okrasili skupne prostore šole, učilnice razredne stopnje in 3 novoletne jelke. Praznično podobo šole so z izdelki dopolnili učenci razredne in predmetne stopnje ter podaljšanega bivanja.

 

Za izdelavo snežink in okrasitev smo potrebovali kar nekaj ur dela in tako spoznali, da je potrebno za prijetno vzdušje vložiti tudi nekaj dodatne energije in volje.

 

 

Pripravila Mojca Habič
(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost