041 619 125 info@os-vipava.si

Mesec december je najlepši mesec v letu, so mi zaupali učenci 4. in 5.razreda, zato smo v začetku meseca izvedli ustvarjalne delavnice.

Učenci so bili polni idej. Predlagali so najrazličnejše dejavnosti. Za začetek smo pisali pisma Svetemu Miklavžu, ki smo jih skrbno pospravili v lepo okrašene ovojnice z znamkami in naslovi. Izročili smo jih gospe ravnateljici, ki ima gotovo, kot predstavnica šole veze in poznanstva z dobrim možem. Na god tega dobrega moža, nas je v razredu pričakalo presenečenje. Dobili smo novo smrečico in lučke ter nekaj sladkega. Zelo smo bili veseli. Danes ta smrečica krasi šolski hodnik v Vrhpolju.

Na dan dejavnosti, 3.12.2021 smo bili zelo ustvarjalni. Izdelovali smo voščilnice s potiskanimi vzorci, okraske za razred, hišice iz lepenke ter okrašene papirnate smrečice. Razred je počasi dobival praznično podobo. Na omari smo pričarali zasneženo pravljično vasico, na panojih pa zimsko idilo.

Ob koncu dneva dejavnosti, smo bili ponosni na svoje delo in z nasmehom na obrazu občudovali razred.

Sara Furlan in učenci 4. in 5.r. Vrhpolje

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost