041 619 125 info@os-vipava.si

V ponedeljek, 20. 12., smo se tudi učenci iz Goč odpeljali na sankanje na Črni Vrh. Zjutraj smo se za trenutek zbali, da ne bodo šle sanke in vsi naši pripomočki na avtobus. Kmalu smo ugotovili, da je skrb odveč, saj sta šofer in učitelj Robi poskrbela za vse. Na Črnem Vrhu smo se preoblekli, nadeli kape, čelade in rokavice in se po navodilih učiteljev spustili po spodnjem hribu. Enkrat z enim sošolcem, drugič z drugim, spet tretjič sami ali pa kar po trebuhu. Idej nam ni zmanjkalo. Seveda brez kepanja, postavljanja igluja in gradnje skakalnice ni šlo. Pri malici smo se na toplem okrepčali tudi s sladkim čajem. Sledila je še zadnja urica uživanja na snegu.

Domov smo se pripeljali utrujeni, a zadovoljni, da smo preživeli aktiven dan na snegu.

Anita Čujec

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost