041 619 125 info@os-vipava.si

Osnovna šola Kozara Nova Gorica praznuje 60 let organizirane vzgoje in izobraževanja otrok s posebnimi potrebami na Goriškem.

Z omenjeno šolo redno sodeluje tudi OŠ Vipava. Mobilna specialno pedagoška služba OŠ Kozara na naši šoli izvaja ure dodatne strokovne pomoči za učence, ki so usmerjeni kot otroci s posebnimi potrebami. Specialna pedagoginja in logopedinja neposredno delata z učenci in otroki, sodelujeta pa tudi s svetovalno službo, učitelji in starši.

OŠ Kozara nas ob obletnici vabi k ogledu Razstave likovnih in ročnih del učencev, ki je od 17. marca do 1. aprila 2022 odprta v razstavnem prostoru v avli MONG. Poleg tega smo vabljeni k branju e-zbornika in ogledu dokumentarnega filma na spletni strani šole.

Osnovni šoli Kozara ob obletnici čestitamo in ji želimo uspešnega delovanja še naprej!

 

Pripravila: Živa Vidic,  svetovalna delavka

 

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost