041 619 125 info@os-vipava.si

V torek, 1. 3. 2022, smo tudi učenci razredne stopnje na matični šoli praznovali pust. Našemljeni smo bili v različne pustne maske, s katerimi smo preganjali zimo in prinašali dobro letino.

Čeprav v šolski telovadnici ni bilo tradicionalnega pustnega rajanja, smo učenci kljub temu poskrbeli za živahno in veselo vzdušje. Ker se na pustni torek ne spodobi preveč računati, brati in pisati, smo to nenapisano pravilo z vso resnostjo upoštevali tudi letos! Koroni pa smo tako na poseben način pokazali, da ob pustu nima prave moči. Preživeli smo pester šolski dopoldan. Malo smo peli, plesali, ustvarjali in se čisto malo tudi učili. Seveda smo se za malico sladkali s slastnimi krofi, prelepe maškar’ce pa so se korajžno postavile tudi pred fotografski objektiv.

 

Vabljeni k ogledu.

 

Učenci razredne stopnje matične šole.

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost