041 619 125 info@os-vipava.si

Učenci podružnične šole Vrhpolje smo se v petek, 4. 3. 2022, odpravili na sankanje na Črni Vrh. Vsi navdušeni smo se nekaj po 8:00 uri zjutraj odpravili na avtobus in se odpeljali proti cilju. Po poti smo opazovali zaplate snega, ki pa jih je bilo od prihodu na destinacijo zelo malo. Sankali smo po smučarski progi. Snega ni bilo veliko, smo pa zato izkusili tudi sankanje po travi, ki nam je zagotavljala varen pristanek. Seveda temu primerno, smo bili ob času odhoda vsi precej umazani. Čevlje, kombinezone, sanke in nahrbtnike smo odložili kar v prtljažnik avtobusa in se čisti odpravili nazaj na avtobus. Dan je minil zelo hitro in bilo je res zabavno! Več si poglejte v spodnji galeriji.

Sara Furlan, Mojca Šček, Marica Kobal in Breda Žvokelj

 

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost