041 619 125 info@os-vipava.si

1.

Danes je bil naš zadnji dan in smo po zajtrku odšli v Brighton. Ogledali smo si kraljevi paviljon in plažo. Od tam smo z avtobusom odšli na letališče Gatwick in odleteli na letališče Jožeta Pučnika Ljubljana. V Londonu smo se imeli zanimivo in videli veliko različnih stvari. 

Lan, Anej, Urban

 

  1.  

Danes smo se zjutraj z avtobusom odpeljali v obalno mesto Brighton. Tam smo si ogledali palačo The Pavilion, ki jo je dal zgraditi Jurij IV. Zatem smo se malo sprehajali po parku, ter se sprehodili po ulicah ter tam pojedli kosilo. Zatem smo odšli do plaže kjer smo uživali v opazovanju morskih valov potem pa smo se z avtobusom odpeljali na letališče Gatwick od koder smo odleteli v Ljubljano, ter odšli domov.

V izletu smo zelo uživali in zagotovo nam bodo prigode iz izleta še dolgo ostale v spominu.

Vanesa, Sara, Manca, Zarja

 

  1.  

Danes smo po zajtrku spakirali in se z avtobusom odpeljali v Brighton. Tam smo si ogledali kraljevi paviljon in plažo. Potem smo se odpeljali na letališče Gatwick. Od tam smo leteli na Brnik in se tam poslovili od vodičke in učencev iz druge šole. V Londonu smo se imeli lepo in videli smo tudi veliko zanimivih znamenitosti. 

Izak, Tai, Tilen, Sebastjan

 

  1.  

Danes je bil naš zadnji dan in smo po zajtrku odšli v Brighton. Ogledali smo si kraljevi paviljon in plažo. Od tam smo z avtobusom odšli na letališče Gatwick in odleteli na letališče Jožeta Pučnika Ljubljana. V Londonu smo se imeli zanimivo in videli veliko različnih stvari. 

Lan, Anej, Urban

 

  1.  

Danes smo odšli v Cambridge videli smo dom Henrika IV in si pogledali park. Po ogledu smo odšli v novi del mesta kjer smo pojedli kosilo. Potem smo odšli na plažo in se z avtobusom odpeljali do letališča.

Liam

 

  1.  

Da dodam še svoje misli. Kot spremljevalka naših učencev in učenk sem tudi sama prvič obiskala glavno mesto združenega kraljestva Velike Britanije in Severne Irske. Otroci so že v svojih dnevnih objavah na spletni strani šole napisali, kaj vse smo prečesali, videli in doživeli. Imeli smo odlično vodičko od katere smo izvedeli veliko, res veliko, o mestu London, njeni zgodovini in kulturi. Mogočne stavbe, raznolike kulture, parki, muzeji, tržnice… so paša za oči in dušo. Druženje s sovrstniki, prilagajanje na nepredvidene situacije, raziskovanje ogromnega mesta, korak k samostojnosti in odraščanju. Na šoli smo veseli, da lahko otroke, popeljemo v svet, saj tako širimo obzorja naših bodočih intelektualcev. Naj take izkušnje in popotovanja ostanejo in se razvijajo. Res smo se imeli lepo, in kot so rekli otroci: »že dolgo ne tako«.

Andrejka

(Skupno 169 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost