041 619 125 info@os-vipava.si

Dve ekipi v sestavi Blažka in Vid ter Pia in Žan sta pripravili vsaka dva zelo privlačena krožnika testenin po lastnem receptu: špagete s česnovo omako, sirove raviole z bazilikinim pestom, peresnike s paradižnikovo omako ter špinačne raviole s štirimi siri.

Tričlanska komisija v sestavi dveh vrhunskih chefov: Julijana Krapež (Restavracija Strelec, Ljubljanski grad in finalistka prve oddaje Gostilna išče šefa), Denis Ibrišimovič (Gostilna Podfarovž Vipava) in članica podjetja Mlinotest Mateja Tominec (vodja razvoja, strokovnjakinja iz področja prehrane) so pri ocenjevanju jedi upoštevali izgled, okus in inovativnost.

Objava je tudi na Mlinotestovi FB strani https://sl-si.facebook.com/mlinotest/, ki  jo lahko delite, všečkate, komentirate,….

Bravo naši Mlinochefi! Upamo, da se boste uvrstili med prvi dve ekipi in se v maju potegovali za naziv Mlinochef ter kuhali na dogodku Pašta Fešta.

Tina Bevk

 

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost