041 619 125 info@os-vipava.si

Vrhpoljski drugošolci smo v petek, 15. 4. 2022, imeli naravoslovni dan. Žal se je nekaj zalomilo in ga. medicinske sestre ni bilo na obisk, vendar smo vseeno izpeljali dan, kot se gre. Najprej smo se pogovorili in pokazali kaj je osebna higiena in kako zanjo skrbimo. Ogledali smo si prehransko piramido, iskali sličice in jih izrezovali ter naredili svojo piramido. Učenci so jo predstavili drugi skupini, ki je ustvarjala človeško telo. S pomočjo krep papirja so naredili notranje organe in jih postavili na pravilna mesta v telesu. Prav tako je druga skupina naredila predstavitev prvi.

Za konec smo poskrbeli še za svoje zdravje in se aktivno udejstvovali pri igri na svežem zraku. Za zadnji dan v tednu je bil zaključek odličen!

Breda Žvokelj

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost