041 619 125 info@os-vipava.si

V ponedeljek, 16. 5. 2022, so se štiri učenke naše šole udeležile tekmovanja v akvatlonu, ki je potekalo v Kopru.

Tekmovanje se je pričelo s plavanjem in končalo s tekom. Starejše učenke so preplavale 100m in pretekle 1000m, mlajše pa preplavale 50m ter prav tako pretekle 1000m. Plavali so v krogu celotnega bazena. Prehod iz plavanja v tek je potekal v menjalnem prostoru, kjer je bilo obvezno obuvanje tekaških copat, ki so morali biti na tekaškem delu obuti in zavezani.

Našo šolo sta med starejšimi učenkami zastopali sestri Isa in Ela Valič, ki sta osvojili 1. in 2. mesto,  med mlajšimi pa Mei Lulik, ki je zasedla 2. mesto in še najmlajša iz družine Valič, Lia, ki si je priplavala in pritekla 3. mesto.

Učenkam iskreno čestitamo za odlične nastope in rezultate!

ATP

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost