041 619 125 info@os-vipava.si

V torek 10. maja smo v šoli na Gočah med podaljšanim bivanjem gostili upokojene starejše gospe –  PUNCE (kot se same imenujejo) iz Podnanosa. Učenci 1. in 4. razreda so spoznali pomen medgeneracijskega druženja in vseživljenjskega učenja.

Imeli smo delavnico izdelovanja rož iz krep papirja.

Učenci so bili navdušeni nad izdelovanjem, medsebojnim sodelovanjem, spoznavanjem in druženjem.

Vodja  delavnice ga. Sonja Semenič in štiri gospe so naučile učence izdelati rožo. Delo je bilo kar zahtevno, saj je bilo potrebno dobro poslušati in s spretnimi prsti oblikovati krep papir, da je nastal cvet, pestič in steblo. Čas je kar prehitro minil. Učenci so s ponosom odnesli rožo domov.

Vsem petim pridnim puncam se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in pomoč najmlajšim, da so izdelki uspeli. Ker nam je bilo ustvarjanje in druženje prijetno smo se dogovorili, da bomo še sodelovali.

Želimo jim še veliko ustvarjalnih delavnic.

Marija Nabergoj in učenci

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost