041 619 125 info@os-vipava.si

Pričeli so se že 27. Tedni vseživljenjskega učenja, ki bodo potekali od 9. maja do 12. junija 2022.

Projekt s sloganom »Slovenija, učeča se dežela« opominja na  vseprisotnost in pomembnost učenja v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge, ki jih posameznik v svojem življenju prevzema kot posameznik.

Prireditve in dogodki, ki potekajo v okviru Tednov vseživljenjskega po vsej Sloveniji so vidni v koledarju Andragoškega centra Slovenije. Dogodke, ki se odvijajo v lokalnem okolju lahko spremljate na strani Ljudske univerze Ajdovščina.

 

K projektu se je tudi letos pridružila naša šola. Učitelji podaljšanega bivanja na matični šoli in podružnicah smo načrtovali različne aktivnosti, ki se bodo izvedle v naslednji tednih. Vabljeni, da na spremljate in izveste, kako se bomo imeli ter kaj se bomo novega naučili!

 

Pripravila: Živa Vidic

 

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost