041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 3. 5. 2022, je bil za prvošolce prav poseben dan, saj so imeli praznovanje – ČRKO ŽUR. Celo šolsko leto so se trudili in osvajali velike tiskane črke in sedaj so se jih končno tudi vse naučili. Tako je prišel tudi čas veselja in zabave. Učenci so si izdelali medalje, ki so si jih prislužili z znanjem in osvojenimi črkami. Ustvarjali so tudi prav posebne črke. Vsak si je izbral eno, ki jo je spremenil in okrasil, da je postala zanimivejša. Z njimi so okrasili tablo in zabava se je lahko pričela. Seveda ni manjkalo smeha, sladkarij in plesa. Čas zabave je še prehitro minil in zopet bo potrebno črke, besede in povedi pisati pravilno in brez okraskov. In to vsi prvošolci znajo. Čestitamo jim za osvojene velike tiskane črke.

Učiteljice 1.a in 1.b razreda

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost