041 619 125 info@os-vipava.si
Zadnji šolski dan 14. 6. za devetošolce in zadnji šolski dan za učence od 1. – 8. razreda bo potekal sledeče:

15. 6. – devetošolci nimajo pouka, ker imajo valeto ob 19.00 uri

– 24. 6. – ZADNJI ŠOLSKI DAN (1. – 8. razred):

1. in 2.šu: pouk po urniku (z upoštevanjem morebitnih suplenc),

– malica kot običajno

3. in 4.šu: druženje učencev z razredniki (proslava ob dnevu državnosti – matična šola – razredniki spremljajo učence na proslavi, ki bo ob 10.00). Predvidoma bo proslava na matični šoli potekala v telovadnici eno šolsko uro. 4. šolsko uro razredniki razdelite spričevala. Izjema so oddelki, ki bodo imeli ta dan Dan dejavnosti 5. šolskih ur.

– PODALJŠANO BIVANJE kot običajno

– ODVOZ AVTOBUSOV BO SAMO EDEN (velja za matično šolo in za podružnice) – PRVI ODVOZ KOT OBIČAJNO PO URNIKU VOZNEGA REDA. VV bodo imeli ta dan samo zunaj: Mitja Lavrenčič, Elena K. Nabergoj in Ana Kobal (od 12.20 do razvoza avtobusov).

– KOSILO BO ZA UČENCE OD 6. – 9. RAZREDA TER UČENCE VOZAČE OD 1. – 5. RAZREDA TAKOJ PO 11.30. OSTALI UČENCI, KI SO V PB, UČENCI NEVOZAČI IN UČENCI, KI BODO IMELI 5. ŠOLSKIH UR, IMAJO KOSILO OD 12.20 DALJE.

Podružnice imajo prav tako kosilo po 11.30, izjema so oddelki, ki bodo imeli 5. šolskih ur. Učenci iz teh oddelkov bodo imeli kosilo po 5. šu.

Želimo vam lepe, mirne in zanimive počitnice!

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost