041 619 125 info@os-vipava.si

Na OŠ Draga Bajca Vipava smo v okviru likovne umetnosti z nekaterimi sedmošolci sodelovali na javnem natečaju Službe vlade za digitalno preobrazbo z naslovom »Mladi skupaj proti sovražnemu govoru na spletu«. Namen natečaja je bilo ozaveščanje osnovnošolcev o problematiki sovražnega govora na spletu.

Likovno delo naše učenke Leile Nešković je bilo izbrano med tri finaliste natečaja. Leila se je včeraj udeležila sprejema pri ministrici dr. Emiliji Stojmenovi Duh, ki je bil organiziran za  zmagovalce natečaja.

Leili iskreno čestitamo za dosežen uspeh in ji tudi v prihodnje želimo še veliko ustvarjalnega navdiha!

Ob tej priložnosti se zahvaljujem se tudi učitelju Bojanu za pomoč pri grafični obdelavi likovnih del ter asistenco pri izpolnjevanju digitalnih zahtev natečaja.

Kristina L., mentorica

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost