041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 23.12.2022, smo na šoli Vrhpolje pripravili praznično prireditev. Sodelovali so učenci vseh oddelkov. Prvošolci so pripravili deklamacije o zimi ter praznični peki, drugošolci so zapeli nekaj pesmi, Marjana Rogelja iz 3.razreda, je na klaviature zaigrala dve skladbici Siva Kučma in Zvončki pojejo, Filip Žgavc pa nas je presenetil s pesmico Enkrat je bil en škrat, ki jo je zaigral na kitaro. Četrtošolci so na paličice izvajali ritme Afriške ljudske pesmi, petošolci pa so nam predstavili običaje prihajajočih praznikov ter zaplesali ples Kralja Matjaža. Vsi skupaj smo prireditev zaključili z znano skladbico Želimo vam srečen božič ter odšli v jedilnico, kjer nas je čakalo presenečenje.

Oglejte si nekaj utrinkov iz prireditve.  

Sara Furlan

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost