041 619 125 info@os-vipava.si

Tudi na podružnični šoli v Podnanosu smo bili učitelji  včeraj kar močno presenečeni, saj nas zjutraj v učilnicah niso pričakali učenci ampak razno razni junaki, vile, palčki, celo čebelnjak in WC školjka. No, pa saj tudi pravih učiteljic ni bilo. Prišla je pikapolonica, pa kavbojke, kraljica in klovn.

Po malici smo se vse pustne šeme odpravile po Podnanosu, kjer smo nabrali nekaj sladkarij. Potem smo šli v šolsko telovadnico, kjer smo malo rajali, na koncu pa izbrali nekaj najboljših mask. Ocenjevalci smo imeli res težko delo, zato smo nagrade podelili več maskam, saj so bile nekatere zares izvirne in zelo dobro izdelane. Seveda niso manjkali bonboni in čokolada. Na koncu smo šli na kosilo, kjer nas je čakal nepogrešljivi pustni krof.

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost