041 619 125 info@os-vipava.si

Zadnji dan našega izleta smo si ogledali muzej voščenih lutk Madame Tussaud’s. Lahko smo se fotografirali z znanimi osebnostmi tako iz Anglije, kot tudi od drugod. Med prvimi nas je “pozdravil’ kralj Charles z ženo Camillo in prestolonaslednik William s princeso Kate. Spustili smo se tudi v Londonske ječe, kjer so nas prestrašili zloglasni zločinci, potem pa so nas angleški črni taksiji popeljali skozi zgodovino Londona. Na koncu so nas v 4D animaciji reševali Marvellovi super junaki.

Popoldan smo obiskali univerzitetno mesto Cambridge, kjer so učenci razmišljali, na katerem kolidžu bi lahko študirali.

Našo dogodivščino smo zaključili z nočnim letom v Benetke.

Učenci so pokazali odgovornost in samostojnost. Meniva, da je bila za njih to pozitivna izkušnja, za nas pa potrdilo, da lahko v London peljemo tudi naslednje generacije.

 

Učiteljici Sonja in Hana

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost