041 619 125 info@os-vipava.si

Včeraj, 1.6.2023 je v Rakeku potekal prijateljski osnovnošolski turnir v nogometu na travi. Turnirja se je udeležilo 8 šol, ki so bile razdeljene v dve skupini. naša pomlajena ekipa je v svoji skupini najprej odigrala proti domačinom in z goloma Ježa in Lavrenčiča vknjižila zmago z 2:1. Drugo tekmo smo odigrali proti Bricem ( OŠ Alojza Gradnika ) NEODLOČENO 0:0, ZADNJO TEKMO PA 2:2 proti OŠ LIVADE iz Ljubljane. 5 točk v skupini nam je prineslo drugo mesto in boj za tretje mesto proti OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ iz Nove Gorice. Favorizirani Goričani so nas premagali s 5:0. 

V finalu je OŠ Miroslava Vilharja iz Postojne, ki ima v svojih vrstah tudi državnega reprezentanta / najboljšega strelca v 1. ligi ) s profesionalno pogodbo v Mariboru, premagala Brice z 2:1.
4. mesto je za pomlajeno ekipo lep dosežek.

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: TILEN KRAŠNA, ANEJ JEREB, URBAN ŽORŽ, TADEJ JEŽ, TIAN KRAŠNA, ŽAN RENER, LUKA MALEŠEVIĆ in PATRICK LAVRENČIČ.
 
Vodja ekipe: Mitja Lavrenčič
 
(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost