041 619 125 info@os-vipava.si

Učence je na prvi poletni dan čakala prav posebna, športno obarvana, sreda. Obiskala nas je gospodična Natali Panič Nardin, članica Lokostrelskega kluba Budanje in nam predstavila lokostrelstvo. Na travnatem igrišču ob pokopališču smo se učenci in učiteljici tudi preizkusili v tem športu. Pri prvem streljanju smo skoraj vsi zadeli mimo ali pa od sredine najbolj oddaljeno barvo. Večkrat kot smo poskusili, boljše nam je šlo. Proti koncu streljanja smo skoraj vsi zadeli rumen krog na tarči, tako dobro nam je šlo. Medtem ko je ena skupina urila zbranost pri lokostrelstvu, se je druga skupina prepustila nori zabavi na napihljivem toboganu. Po malici sta se skupini zamenjali. Vmes so učenci tekmovali tudi v vlečenju vrvi in nogometu.

Hvala KS Goče in gospe Anji Godnič za organizacijo dogodka in za prijetno osvežitev s sladoledom. Natali pa hvala za čas in voljo, da nas je seznanila z lokostrelstvom.

Anita Čujec

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost