041 619 125 info@os-vipava.si
Med jesenskimi počitnicami si lahko proste dneve popestrite s sprehodi v naravi, pogovori s prijatelji, druženjem na športnem igrišču ali branjem zanimivih knjig.
 
Škofijska karitas Koper bo v svojih prostorih v Ajdovščini organizirala delavnice za učence od 1. do 7. razreda. Pridružite se jim lahko v četrtek, 2. in/ali petek 3. novembra. Potrebne so predhodne prijave, najkasneje do 25. 10. 2023. Več informacij je na letaku.
 
Učence 7., 8. in 9. razreda pa na delavnice vabijo na Škofijsko gimnazijo Vipava. Aktivnosti bodo izvajali v ponedeljek, 30. oktobra. Potrebne so predhodne prijave, najkasneje do 25. 10. 2023. Več informacij je na letaku.
 
Želimo vam prijetne in ustvarjalne počitnice.
 
Pripravila Mojca Habič
 
 
 
(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost