041 619 125 info@os-vipava.si

V sodelovanju z območnim združenjem Rdečega križa Ajdovščina smo 11. novembra ob 11. uri na šoli organizirali srečanje starostnikov nad 80 let naše občine. Zelo smo veseli, da se je na vabilo odzvalo kar 68 starostnikov. Dobrodošlico so jim izrekli ravnateljica ga. Mojca Pev, župan g. Anton Lavrenčič ter predstavnica RK ga. Irena Žgavec.

Starostnike so najprej razveselili učenci 2.a in 2.b razreda, ki so pod vodstvom razredničark pripravili prisrčen program. S petjem, plesi in deklamacijami so razveselili prav vse prisotne. Program sta povezovali devetošolki Hana in Tinkara. Srečanje so popestrile tudi pevke vokalne skupine Sagno iz Vipave in nas s svojim čudovitim petjem navdušile.

Sledila je postrežba okusnega kosila, ki so ga pripravile naše kuharice. Pri delitvi  so pomagale pridne in zavzete prostovoljke Hana Živec, Tinkara Bago, Jerneja Hlača in Petra Lukin.
Veseli smo, da smo lahko tudi to leto razveselili starejše, z njimi poklepetali ter jim s tem pričarali lep dan.

Maruša Čebron in Tanja Tomažič, vodji humanitarnih dejavnosti

no images were found

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost