041 619 125 info@os-vipava.si

V četrtek, 6. 6. 2024, nas je že tretje leto zapored obiskal g. Miha Deželak v sklopu akcije Deželak = junak. Z glasnim vzklikanjem in transparenti smo ga pričakali pred šolo. Pridružili so se nam otroci iz vrtca, gojenci in vzgojitelji iz VDC-ja in Cirius-a ter dijaki Škofijske gimnazije Vipava. Na pesem Počitnice (Tinkara Fortuna) so mu zaplesale naše najmlajše učenke, za vzdušje pa je poskrbel tudi harmonikaš Dejan Rener.

Skupaj z obema skupinama vrtca, ki imata prostore na naši šoli, smo zbrali več kot 1600 €. Deželaka smo razveselili tudi z domačimi piškoti, ki so jih krasili napisi podpore.

Otroke je presenetilo podjetje FRUCTAL, ki je prisotnim  darovalo sokove in sadne rezine.

Zahvaljujemo se vsem, ki so pripomogli k odlično izpeljanemu dogodku. Hvala harmonikarju, hvala vsem staršem in otrokom ter zaposlenim, ki ste akcijo podprli.

Tanja in Maruša, vodji humanitarnih dejavnosti

Povezava do plesa.

vir fotografij: Darja Štravs Tisu (Radio 1)

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost