041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Poštenje, vljudnost, hvaležnost, sodelovanje, …

Apr 11, 2017

V podaljšanem bivanju smo se dogovorili, da teden pred 8. aprilom namenimo ozaveščanju o pozitivnih vrednotah. Z učenci smo se pogovorili, kako in zakaj so pozitivne vrednote pomembne. Poštenje, vljudnost, hvaležnost, sodelovanje, besede hvala, prosim, oprosti, dober dan…Vse to in še več so dejanja in besede, ki nam lepšajo vsakdan.
Izrezovali smo rumene ribice, ki so simbol dneva sprememb in nanje napisali vrednote in vljudnostne besede. Ribice smo obesili na panoje pred učilnicami razrednega pouka, v kuhinji, knjižnici…
Da pa ne bi ribice krasile le notranjosti šole, smo z njimi polepšali tudi ograjo šolskega igrišča. Učenci izbirnega predmeta z mentorico ga. Katarino Koren so izrezali ribe iz umetne mase. Nanje smo napisali pozitivne vrednote, tiste, za katere si prizadevamo, da bi odražale našo vsakodnevno držo in po katerih bi bila prepoznavna naša šola.
BODIMO SPREMEMBA, vsak sam in vsi skupaj! Ustvarjajmo prijazen svet!
Elena Kodre Nabergoj

Najbolj iskano

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost