Športni dan 1. a in 1. b razred

Apr 13, 2017

Danes, 13. 4. 2017, smo učenci 1. a in 1. b razreda izvedli športni dan. Peš smo se odpravili v Lože, kjer nas je na svojem domu gostoljubno sprejela družina naše sošolke Flore.

Bil je lep oblačen dan, ravno pravšnji za pohod. Med potjo smo občudovali naravo in opazovali kmete na poljih in v vinogradih, ki so opravljali zadnja spomladanska dela.

Ob prihodu v Lože smo najprej pomalicali, nato pa nam je Florina mama pokazala in predstavila vse živali, ki jih imajo doma. In teh živali res ni malo. Videli smo želve, račke, prepelice, osla, kokoši, pujska, najrazličnejše ptice in še veliko drugih. Prav na koncu pa nam je gospa Nataša prinesla kačo. Vsi smo jo pogumno pobožali, najpogumnejši pa smo si jo dali okrog vratu.

Sledilo je igranje na otroških igralih in v peskovniku. Pred odhodom so nas prijazni gostitelji tudi pogostili s sadjem in piškoti.

Preživeli smo čudovito dopoldne!

1.a in 1.b