LIPKO IN GOŠKI UČENCI

Sep 18, 2018

Vsi učenci podružnične šole Goče smo se v sredo, 12. 9. 2018 peš odpravili na športni dan do Podnanosa.  Začetek pohoda je bil enostaven, saj smo se hitro spustili skozi gozd do Manč, nato nas je pot vodila do vasi Podraga, še malo naprej pa smo že videli naš cilj-podružnično šolo Podnanos. Tam smo si privoščili malico iz nahrbtnika, nato pa nas je podružnična vodja ga. Andreja Ivanov povabila v telovadnico na Igrivo košarko. Naučili smo se nekaj košarkaških trikov, “zabili” nekaj košev, “petkali” z maskoto Lipko in se veliko zabavali. Ura je prehitro minila, urno smo se odpravili nazaj po isti poti. Vroče je bilo, zato smo bili veseli različnih osvežitev pred hojo navkreber. Zmogli smo. Še tradicionalno počivanje v telovadnici in športni dan je zaključen.

“Veliko smo se igrali in tekmovali.” Žan, 3. razred
“Všeč mi je bilo, ko smo žgečkali Lipkota”. Jakob, 3. razred
“Najbolj všeč mi je bilo, ko nam je Lišo nagajal pri košarki”. Izabela, 3. razred
“Lipko mi je preprečil, da zadanem koš”. Sara, 3. razred