041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

september 2022
PTSČPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Avg   Okt »

Arhivi

Košarka 3×3 področno

Maj 29, 2019

Košarkarska zveza Slovenije in Zavod za šport Planica sta v letošnjem šolskem letu prvič organizirala tekmovanje v košarki 3 na 3 za starejše učence in učenke. Na področnem prvenstvu za goriško, primorsko in notranjsko regijo je sodelovalo 6 dekliških ekip (iz 4 osnovnih šol) in 17 deških ekip (iz 14 osnovnih šol). OŠ Draga Bajca je sodelovala z dvema ženskima in eno moško ekipo.

REZULTATI NAŠIH EKIP:

UČENKE

PREDTEKMOVANJE:

SKUPINA A
OŠ DRAGA BAJCA 1 : OŠ NOTR. ODREDA 2 7 : 4
OŠ DRAGA BAJCA 1 : OŠ PIVKA 12 : 5
SKUPINA B
OŠ DRAGA BAJCA 2 : OŠ ŠTURJE 7 : 16
OŠ DRAGA BAJCA 2 : OŠ NOTR. ODREDA 1 7 : 5

VRSTNI RED:

SKUPINA A SKUPINA B
1. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA 1 1. OŠ ŠTURJE
2. OŠ PIVKA 2. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA 2
3. OŠ NOTR. ODREDA CERKNICA 2 3. OŠ NOTR. ODREDA CERKNICA 1
  1. DEL TEKMOVANJA:
¼ finale ½ finale FINALE ½ finale ¼ finale
DRAGA BAJCA 1 ŠTURJE
za 1. mesto
4 : 6 CERKNICA 2 ŠTURJE 13 : 2
DRAGA BAJCA 2 3 12 PIVKA
4 : 9 CERKNICA 2 CERKNICA 1 3 : 4
CERKNICA 2 za 3. mesto CERKNICA 1
DRAGA BAJCA 1 CERKNICA 1
5 8

KONČNI VRSTNI RED:

  1. OŠ ŠTURJE
  2. OŠ NOTRANJSKEGA ODREDA CERKNICA 2
  3. OŠ NOTRANJSKEGA ODREDA CERKNICA 1
  4. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA 1
  5. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA 2
  6. OŠ PIVKA

Na državno prvenstvo so se uvrstile OŠ Šturje, OŠ Notr. odreda Cerknica in OŠ Draga Bajca Vipava.

EKIPA 1 EKIPA 2
   
EMA KLANČNIK, VERONIKA TOMAŽIČ, ŽANA ŽORŽ, NEŽA LEMUT, TINKARA ŽGUR EMA NABERGOJ, MAŠA SORTA, NIKA TOMINEC HRIB, KLARA FABČIČ

UČENCI

PREDTEKMOVANJE:

SKUPINA C
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ KUTEŽEVO 5 : 6
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ ŠTURJE 1 9 : 12

VRSTNI RED:

SKUPINA C
1. OŠ ŠTURJE 1
2. OŠ KUTEŽEVO
3. OŠ DRAGA BAJCA
  1. DEL TEKMOVANJA:

OSMINA FINALA:

OŠ ANTONA MARTINA SLOMŠKA 1 : OŠ MOST NA SOČI 12 : 11
OŠ ŠTURJE 2 : OŠ KUTEŽEVO 7 : 10
OŠ PIVKA : OŠ ANTONA GLOBOČNIKA 1 13 : 3
OŠ DRAGA BAJCA : OŠ DRAGOTIN KETTE 9 : 4
OŠ ŠTURJE 1 : OŠ ANTONA MARTINA SLOMŠKA 2 11 : 8
OŠ KNEŽAK : OŠ IDRIJA 6 : 9
OŠ DOBRAVLJE : OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ 14 : 13
OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA : OŠ ANTONA GLOBOČNIKA 2 13 : 9
¼ finale ½ finale FINALE ½ finale ¼ finale
A.M. SLOMŠKA 1 ŠTURJE
13 : 5 A.M. SLOMŠKA 1 ŠTURJE 15 : 14
KUTEŽEVO za 1. mesto IDRIJA
12 : 13 PIVKA DOBRAVLJE 8 : 10
PIVKA 15 13 DOBRAVLJE
8 : 7 PIVKA DOBRAVLJE 13 : 11
DRAGA BAJCA za 3. mesto A. ŽNIDERŠIČA
A.M. SLOMŠKA 1 ŠTURJE 1
14 9

dav

  1. MESTO: JAN ŽGUR, ŠTEFAN ČESEN, PRIMOŽ KRAPEŽ in IZAK KODRE

KONČNI VRSTNI RED:

  1. OŠ PIVKA
  2. OŠ DOBRAVLJE
  3. OŠ ANTONA MARTINA SLOMŠKA VRHNIKA 1
  4. OŠ ŠTURJE 1
  5. OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA
  6. OŠ IDRIJA
  7. OŠ KUTEŽEVO
  8. OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA
  9. OŠ DRAGOTIN KETTE ILIRSKA BISTRICA
  10. OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA
  11. OŠ ŠTURJE 2
  12. OŠ ANTONA GLOBOČNIKA POSTOJNA 2
  13. OŠ ANTONA MARTINA SLOMŠKA VRHNIKA 2
  14. OŠ MOST NA SOČI
  15. OŠ OŠ ANTONA GLOBOČNIKA POSTOJNA 1
  16. OŠ KNEŽAK
  17. OŠ ELVIRE VATOVEC KOPER

Na državno prvenstvo so se uvrstile OŠ Pivka, OŠ Dobravlje in OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika.

Najbolj iskano

(Skupno 480 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost